Vegenaturel Ekolojik Bio Argan Baz Masaj Yağı 1Lt.
-%12 KAMPANYA
Vegenaturel Ekolojik Bio Argan Baz Masaj Yağı 1Lt.
106.20

VGN01 - Vegenaturel Ekolojik Bio Argan Baz Masaj Yağı 1Lt.

Loft® Exclusive Spa Products

Ücretsiz Kargo
Stokta Var
Adet:
106,20 TL
120,00 TL
SEPETE AT
%100 Naturel Konsept Baz Masaj Yağımız Olan Bu ürün En üst düzey ürünlerimizdendir.
 
Biolojik yararlılığı en yüksek bitkisel organik sertifikalı Soğuk press baz yağların karışımından oluşan en yüksek kalitedeki Spa merkezlerinin ve 5 yıldızlı otellerin tercih ettiği bir Masaj yağıdır.
 
Ürünün Baz bölümünün İçeriğindekiler:
 
*Biolojik Özellikle EcoCert Sertifikalı Soğuk Pres Argan yağı
*Soğuk Pres Susam Yağı
*Soğuk Pres Üzüm Çekirdeği Yağı
*Doğal organik yağ Esterleri
*doğal E vitamini
 
Ürünümüz Kokusuzdur. Masaj yağınıza koku  vermek için "benzer ürünler" Sekmesinden den Aromaterapi Esansiyel Uçucu Aromalar Çeşitleri ürünümüze bakınız.
Koruyucu Paraben ve türevleri İçermez
ince ve yağlı his bırakmayan özelliktedir.
 
Bu Özel Baz Yağ kombinasyonu Cilt sağlığı için hayati öneme sahip Omega 3 - 6 - 9 yağ asitleri , Vitaminler: E,  A ve B kompleks vitaminleri (öncelikle Anti Pellagra ve Anti-Hiper Lipoproteinik aktiviteli Niacin) Mineraller: Demir, kalsiyum, potasyum ve fosfor organik bileşikleri. Antioksidanlar: Oligomeric proanthocyanidin (OPC) etken maddesi, Sesamol, sesamolin ve sesamin. Lesitin: Oleik ve linoleik asitli lesitinler içermektedir.
 
Argan yağı (Argania spinosa oil) Fas altını da denen bu yağın fiyatı yüksek olduğundan yalnızca diğer yağlarla karıştırılarak kullanılır. Argan yağı, Iinolik asitleri gibi, doymamış yağ asitleri açısından zengin olup yüksek oranda E vitamini içerir (anti oksidan bir maddedir). Ciltteki hidro lipit tabakasını yeniler, bu nedenle kuru, olgun ve bariyerleri hasarlı ciltler için değerli bir yağdır. Serbest radikallerin nötrleştirilmesi ve hücrelerin yenilenmesi bu yağın en önemli etkileri arasındadır.
 
Susam yağı (Sesamum indicum oil) Bu yağ da zeytinyağı ile birlikte tarihin en eski yağlarındandır. Ayurveda tıbbında ve abhyanga ile shirodhara gibi uygulamalarda büyük bir Öneme sahiptir. Susam yağında sesamolin (doğal bir muhafaza maddesidir), A, B vitaminleri ile yüksek oranda tokoferol içerir Bu yağ cilt tarafından hızla emilir. Olgun, kuru ve kan dolaşımları kötü olan ciltler için çok uygundur. Susam yağı cilt ve bedenin zehirlerinden arıtılması için kullanılan bir kür yağıdır. Isıtıcı özelliği nedeniyle kışın yapılan masajlar için uygundur. Sportif yağlara kasları gevşetmek için katılır. Cildi gerginleştirip kan dolaşımını harekete geçirir ve hücre metabolizmasını uyarır (çoğunlukla selülit tedavisinde kullanılır).
 
Üzüm çekirdeği yağı (Vitis vinifera oil) Bu yağ genellikle ekstraksiyon işlemi ile elde edilir. Soğuk Presle elde edilen yağ, ekstraksiyonla elde edilen yağdan beş misli daha pahalı ve değerlidir. Üzüm çekirdeği yağı cildi yağlanmış hissini bırakmadan yumuşatır. Antioksidan içeriğinin bol olması nedeniyle güneşten korunma ürünlerinin içine katılır. Olgun ve yıpranmış ciltler için ve akne tedavisinde kullanılır. Bu yağın yara iyileştirici özelliği birçok çalışmada kanıtlanmıştır.
 
Yorum Yaz08 Eylül 2013 10:56:29

Öncelikle hızlı ve sağlam kargo ulaşımı için çok teşekkür ederim. Ürün bana dün ulaştı henüz kullanmadım fakat kokusu ve kıvamı muhteşem. kullandıktan sonra tekrar düşüncelerimi yazacağım. teşekkürler loft...


10 Mart 2013 15:51:18

Bu ürünü ilk olarak bayan arkadaşımda gördüm.Arkadaşım biraz bahsedince onun tavsiyesiyle aldım ve kullanmaya başladım.İlk kullanımdan itibaren faydalarını gördüm.Cildim çok kuruydu yumuşacık olmaya başladı.Kırışıklıklar azaldı daha parlak görünmeye başladı.Kullanımdan sonra vıcık vıcık yağlanma yapmıyor tekrar duş almak zorunda kalmıyorsun....
Soru Sor

user
Buse
26 Şubat 2018 10:43:00

yağların yüzdeleri nelerdir? Yüzde kaç argan yağı var üründe?
bu ürünümüzün içinde Argan yağı %5 - %30 aralığındadır. tam oranları formül gizliliği adına paylaşamıyoruz
123 ms