O3 Ozonlanmış Argan Yağı (%100 Saf Argan Yağı) 30Ml.
KAMPANYA
O3 Ozonlanmış Argan Yağı (%100 Saf Argan Yağı) 30Ml.
60.00

AROZ - O3 Ozonlanmış Argan Yağı (%100 Saf Argan Yağı) 30Ml.

Bioloft® Natural Care

Stokta Var
Adet:
60,00 TL
SEPETE AT
EN KALİTELİ ARGAN YAĞINI ARIYORSANIZ KESİNLİKLE DOĞRU SAYFADASINIZ..                                                            
60ml. Airless (Hava almadan Çalışan Vakumlu) Özel ambalajından kullanım süresince tazeliğini ve ozonunu yitirmeyecek özellikte

Ozonlanmış Argan Yağı Loft'tan (bu ürünümüz 2012 yılında sunduğumuz özel bir ürünümüzdür.)
Klinik kullanımı için özel olarak hazırlanmış olan profesyonel kalitede bir cilt bakım ürünüdür. kişisel kullanım için bu ürünü sadece web sitemizden  temin edebilirsiniz.

%100 saflıkta ve 'hammadde olarak' organik serfifikalı (Talep etmeniz halinde sertifika ve dökümanlar mailinize gönderilir.) ısıl işlem görmeden sıkılmış ve deodorize olmayan yani kendine has sızma kokusu olan - Rafine edilmemiş  (soğuk pres - sızma)  taze argan yağı ve azottan arındırılmış saf oksijen ile ozonlanmış en şımarık ürünlerimizden biri.

Bu ürün yüz ve vücut bakımında devrim yaratacak niteliktedir.

Aroma Veya Esans İçermez

Ozonun Kendine Has Bir Kokusu Vardır.

Paraben kimyasal veya herhangi bir katkı maddesi içermez %100 ozonlanmış Organik Soğuk Press Argan yağı (deodorize değildir. Yani yağın kokusu alınmamış ve hiç bir kimyasal işlemden geçirilmemiştir.)

Yüzünüz için en sağlıklı seçimi yapın ve mutlaka deneyin beğenmezseniz iade edebilirsiniz ürün %100 müşteri memnuniyet garantilidir.

Loft Ozonlanmış Argan Yağı yüz ve cilt bakımı konusunda devrim niteliğindedir. saf oksijen molekülleri ozonlanmış argan yağı içine hapsediliyor ve cilde sürülerek  alınabiliyor.
 
Bebek gibi bir tene sahip olabilmek Ozonlanmış Argan Yağı ile mümkün.  sağlıklı, ışıl ışıl parlayan, güçlü bir cilde sahip olabilmek için loft ozonlanmış argan yağı mükemmel seçimdir.
 
OZON NEDİR ?
 
Aktif Oksijen ( Ozon O3 ) Bilinen En Etkili Mikrop Öldürücü Ve Koku Gidericidir. Güneşin Ultraviyole Işını Ve Yıldırım Anında Ortay Çıkan Elektrik Arkları ile Oluşan Ozon, Dünyanın Etrafında Koruyucu Kalkan Olarak Mevcuttur Ve Canlıları Güneşin Radyasyon Etkisine Karşı Korur.
 
Yıldırımlar Sonucu Oluşan Ozon, Havayı Temizler.Özellikle Yükseltilerde Ve Deniz Kenarlarında, Taze Hava Kokusu Diye İçimize Çektiğimiz, Havada Bu Hissi Yaratan, Yıldırımlar Sırasında Meydana Gelmiş Olan Ozondur.
 
günümüzde, ozonun bir çok yararından faydalanmak amacı ile ozon üretim teknolojileri geliştirilmiştir ve ozon terapi almanya, fransa, kanada, rusya ve japonya gibi birçok ülkede kabul görmüştür. bu ülkelerde sadece ozonterapi yapan binlerce klinik vardır.
 
OZON NASIL YAĞLANIR?
 
ozonlanmış yağ cilde uygulandığında cilt hastalıkları üstünde çok olumlu etkiler göstermiştir. özellikle yanıklarda bu etki çok fazladır. kesinlikle sizi incitmez ve büyük olasılıkla mükemmel sonuçlar yaratır. bir kez yağ ozonlandığı zaman soğutucuda bozulmadan çok uzun süre kalır.

LOFT OZONLANMIŞ ARGAN YAĞI VÜCUDA NASIL UYGULANIR
 
Ozonlanmış Argan yağı; yüz, boyun, abdomen ve uyluklardaki belirli aktif noktalara uygulanarak hücrenin vital proseslerini stimüle eden ve böylece dokuları gençleştiren hücre katalizör görevi görür.
 
Uygulandığında bölgedeki kan akışı artar ve yaşlı hücrelerin ölmesi hızlanır. Yaşlılığa ve yüz hareketlerine bağlı olarak ortaya çıkan kırışıkların düzelmesine yardım eder, göz etrafındaki şişlik ve halkaları yok eder. Cildin elastikiyetini düzeltmek için loft ozonlanmış argan yağı birebirdir.

Loft ozonlanmış argan yağı başarılı bir şekilde selülit tedavisinde de uygulanır. Ozonlanmış yağ masaj yoluyla uygulanabilir ve olumlu etkileri kısa sürede gözlenebilir.  
 
Ozon, lezyonlardaki oksijen stoğunu arttırır. Yara tedavisini ilerletip hızlandırır. Bacteria, fungi , fotozoa gibi virüsleri yok eder. Bu mikroplar genellikle anaerobiktir. Oksijene aç oksijensiz ortamda gelişirler.  Ozonla ( oksijenin çok aktif hali ) temas ettiklerinde hücre duvarları yok olur. Ozon bunu sağlıklı hücrelere ve dokulara zarar vermeden başarır.
 
LOFT OZONLANMIŞ ARGAN YAĞI
egzama, kesikler, yanıklar ve güneş yanıkları, mantar enfeksiyonları, cilt lekeleri ve akne gibi cilt kaynaklı rahatsızlıklarda kullanılabilir.
 
YÜZ KULLANIMI VE AKNE İÇİN
yüzünüzü iyice temizledikten sonra günde haftanın 3-4 günü parmağınıza alıcağınız 1 damla loft ozonlanmış argan yağını yüzünüze Nazikçe Masaj yaparak uygulayın. yüzünüzdeki dolaşımı arttırır. ve gün içerisinde karşılaştığınız zararlı toksinlerden ve Serbest Radikallerden arınmak için yardımcı olur.

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİNDE
loft ozonlanmış argan yağı hücre yenileyici özelliği ile kırışıklık ve cilt sorunları için en doğal yoldan mükemmel seçimdir.  
 
VÜCUT NEMLENDİRME VE MASAJDA
Argan Yağı masaj içinde son derece uygun bir üründür. Tercihen Duştan sonra temiz vücuda avuç içinde ısıtılarak uygulanması et etkili sonuçları verir. Vücut tarafından kolayca emilmektedir ve diğer yağlarda olduğu gibi yapışkan bir formda değildir, bu nedenle masaj sonrası tekrar duş alınması gerekmemektedir.

SAÇ İÇİN KULLANIMI:
Saçınıza kafa deriniz ıslanacağı kadar LOFT Ozonlanmış Argan Yağı uygulayın. Kafa derinize yavaş hareketlerle masaj yapın. Saçınızı ılık bir havluyla örtün ve 30 dakika boyunca bu şekilde bekleyin. Daha sonra saçınızı yıkayın.
 
TIRNAKLAR İÇİN KULLANIMI :   
Limonu sıkın ve çıkan suyuna eşit miktarda olacak kadar Ozonlanmış Argan Yağı koyarak bir karışım elde edin. bu karışımın içinde 15 dakika boyunca parmak uçlarınızı bekletin. Tırnaklarınızın sağlıklı bir biçimde kalması için haftada 1 kere bu karışımı 15 dakika boyunca uygulamanız  yeterli olacaktır.
 
GÜNEŞ YANIKLARI İÇİN;
güneş yanıklarından hemen kurtulmanızı sağlar. kabarmaları engeller.
 
ÇATLAK DUDAKLAR İÇİN;
ozonlu argan yağı dudaklara uygulayın.çabuk ve kesin sonuç verir.


 
Yorum Yaz


Lal
24 Aralık 2015 02:09:15

çok başarılı bir argan yağı ozonlu olması ise çok etkili sonuçlar veriyor her an yanımda taşıyorum dudağım çatlıyor sürüyorum saçıma yüzüme ve ellerime sürüyorum çok güzel sonuçları var tavsiye ederim


10 Mart 2013 15:35:57

Merhaba.Aile hekimiyim .Argan yağı nedir gerçekten bilgim yoktu.tv reklamlarında görmüştüm ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle almaya karar verdim.Defalarca ilaç ve kremler kullandım doktor olduğum için .Fakat aknelerim için bir sonuç elde edemedim. Taa ki Argan Yağı kullanıncaya kadar.Gerçekten etkisini ilk kullanımdan itibaren görülebiliyorsunuz.


06 Mart 2013 15:21:52

Bir sağlık çalışanıyım ve bu ürüne uzun araştırmalar sonucu karar verdim.2 aydır kullanıyorum ve saçlarım,kaşlarım ve özellikle kirpiklerim müthiş gürleşti.Kafasında soru işareti olanlara kesinlikle tavsiye ederim.İnternette 100ml ye bu ürünün yarı fiyatına organik! argan yağları da buldum ama kullanamadım bile.Pahalı ama her mililitresine değiyor


10 Kasım 2012 21:18:11

1 hafta içinde Elimdeki Egzamalara iyi geldiğini kesinlikle söyleyebilirim ilaç kullanmak yerine daha önce keşke kullansaydım bu ürünü. şimdi artık gece yatarken saç diplerime masaj yaparak kullanıyorum sabah yıkıyorum ayrıca Nazik hediyeniz için Teşekkür ederim Bu devirde böyle firmalar neredeyse kalmadı herşey için teşekkür ederim.


07 Kasım 2012 20:03:25

internetten Argan yağı satan birsiteden argan yağı aldım kokusunun güzel olup olmadığı ile ilgili soruma cevap olarak kokusu çok güzel dediler gelen ürünün kokusu resmen bayat zeytinyağı gibi kokuyordu geri iade edip paramı zar zor aldım ve bu ürünü sipariş verdim. en azından Temiz ve taze taze ozon kokuyor tavsiye ederim.


05 Kasım 2012 01:37:10

Argan yağı Seçerken Çok zorlandım açıkçası internette birsürü site var saçma sapan veb sitelerinden almak yerine üretici olan bir şirketten almak istedim şişesi ve kalitesiyle bence kesinlikle çok iyi bir ürün ozonun kokusu resmen karpuz kabuğuna benzer bilen bilir bu kokuyu loftun bu ürünü kesinlikle çok kaliteli fiyatı kalitesini belli ediyor
Soru Sor

user
Merve Yüzlü
23 Haziran 2016 18:21:00

Bu yağı banyodan sonra saçlarıma az miktar uygulasam durulamadan olur mu? Genelde argan yağını öyle kullanıyorum ondan sordum teşekkürler
ürün az miktar kullanıldığında durulamaya ihtiyaç duyulmaz ancak bu ürün serum bazlı bir ürün olmadığından (saf argan olduğundan dolayı) serum bazlı ürünlerden daha yağlı bir his oluşturur. ancak az kullandığınız sürece yağlı his bırakmaz.
116 ms