Bio Argan Yüz Kremi %99 Natural (Paraben & Allergen Free) 50Ml.
-%10
Bio Argan Yüz Kremi %99 Natural (Paraben & Allergen Free) 50Ml.
84.90

NFC - Bio Argan Yüz Kremi %99 Natural (Paraben & Allergen Free) 50Ml.

Bioloft® Natural Care

Stokta Var
Adet:
84,90 TL
94,00 TL
SEPETE AT
Yeni Mükemmel Nemlendirici Formül ve Yeni Ambalajında 

Bio (Organik Serfifikalı) Argan Yağı İçeren Cildi Tıkamayan Özellikte Özel Yağlar ile formüle Edilmiştir
(non-Comedogenic) 
hücre yenileyici Allantoin İçerir.
Özel Bir yüz Kremidir. Parafin içermez alerjen içeren esans içermez
Eco Serfifikalı Yeşil Çay kokusu ile Doğaya Zevkinize ve cildinize Dosttur.

Parafin içermez
Alerjen içermez
Paraben içermez
Peg ve EO içermez (EO Etilen Oksit, Peg ve Sonu "eth" ile biten tüm içerikler EO içerir.)
Formaldehyde donor içermez (DMDM veya Urea gibi)


50ml. airless pompalı ambalaj* 

*bu üründe Pompalı ambalaj kullanmamızın nedeni
El ile alınan kremler için yoğun miktar koruyucu madde kullanılması gerektiğindendir.
(eldeki bakterilerin kreme geçme riski = Kontaminasyon)
bu sayede koruyucu oranımızı çok düşük oranda tutup
en hassas ciltlerde bile alerjik reaksiyon yaratmamak içindir.
 
Ayrıca Kanserojen ve üreme sistemine olumsuz etkileri olan ve piyasada birçok kozmetik üründe ucuz ve güçlü koruyucu olduğu için kullanılan "Paraben"ler kullanılmamıştır ve hiçbir formülasyonumuzda kullanılmaz
 
Yüz için Gündüz & Gece kullanıma uygun. Salyangoz özlü (allantoin) Yoğun nemlendirme ve Kremdir. Spa'ların tercih ettiği yüz masaj uygulamaları için de uygundur. içeriğindeki Hücre yenileyici Allantoin, D-panthenol, Soğuk Pres Üzüm çekirdeği yağı, Organik argan yağı ve badem yağı ile EN ETKİN NEMLENDİRİCİ HAMMADDELERDEN ARASINDA YER ALAN LAKTİK ASİT (AHA) Yüzünüzün nemlendirilmesine yardımcı olur.

Cildin ortalama pH değeri 5.5 tir. Bu değer, ciltte bulunan asidik maddeler (ter, sebum ve cilt hücreleri) tarafından üretilmiştir. Cildin asidik özelliğinin işlevi, koruyucu asit örtü terimiyle açıklanmıştır.
Görevi, cildi zararlı mikroorganizmalardan ve çevrenin zararlı etkilerine karşı korumak, böylece cildi enfeksiyon, alerji, tahriş ve kuruluğa karşı korumaktır. Buna ek olarak, bozulmamış asit örtüsü doğal deodorant etkisi gösterir. Vücut kokusuna neden olan, terin içeriğindeki maddelerin bakteriler tarafından parçalanması engellenir. Bu yüzden, cilt bakımı ve temizliğindeki en önemli beklenti koruyucu asit örtüsünün mutlaka devam ettirilmesidir. Bu Çok özel Kremimizin Ph değeri cildin doğal değeri ile aynıdır.
 
Allantoin: hücre çoğalmasını uyarmak (hüçrelerin yenilenmesi) ve el değmemiş granülasyon dokusunun yeniden yapılanmasını geliştirmektir. İlaç uygulamalarında allantoin, yavaş iyileşen yaralarda ve yanıklarda kullanılır. Kozmetiklerde allantoin, sakinleştirme, temizleme ve iyileştirme aksiyonunu geliştirir bu amaçla tamamlayıcı olarak kullanılır. Buna ek olarak, toksik olmama, tahriş etmeme ve düşük konsantrasyonlarda etkili olmanın avantajına sahiptir. Allantoinin amfoterik karakterinin, ciltte keratolik** aktiviteyi uzatan sabit bir etkisi vardır.
 
** aknelerin (sivilce) tedavisinde keratolik maddeler de kullanılabilir. ayrıca derinin boynuzsu tabakasında yumuşamaya neden olan madde

 
Yorum Yaz


Burak Atinc
10 Mart 2017 13:12:34

Bir tanesini kullanırken annem çok beğendi diğer kutuyu o aldı demek ki tekrar sipariş vermemiz gerekiyor....cok iyi nemlendiriyor.
Soru Sor

user
Havvanur
20 Mart 2019 15:33:00

Merhaba bu ürünü c vitamini serum kullandıktan sonra kullanabilir miyiz
MERHABA KULLANABİLİRSİNİZ
user
Feti Deniz
01 Mart 2016 21:49:00

Gizem Ürün kullanıcısı için bahsettiğiniz yağsız yüz kremi ürününün üretimi var mı. Linkini buraya yapıştırır mısınız. ya da başka bir şekilde bilgilendirir misiniz lütfen. Arkadaşıma lazım çünkü.
yağsız yüz kremi çok yakında stoklarda olacaktır. ancak stabilite ve zorlu güvenlik testlerinden geçmesini bekliyoruz
user
Gizem Ürüm
04 Mayıs 2015 22:13:00

Bu ürün yağlı ciltler için de uygun mudur? Yağlı ciltleri daha fazla yağlandırır mı?
ürün yağlı ciltler için uygundur. ancak iyice temizlenmiş yüz bölgesine cildiniz nemli iken çok çok az (Yarım mercimek büyüklüğünde) miktarda uygulamanızı öneririz eğer cildiniz çok yağlı ise yağ içermeyen bir krem uygulamanızı öneririz LOFT'un yağ içermeyen yüz kremi 1 ay içinde stoklarda olacaktır.
113 ms