Anti Selülit & Lymp Drainage Massage Oil 125 Ml
-%24
Anti Selülit & Lymp Drainage Massage Oil 125 Ml
34.22

ACL0125 - Anti Selülit & Lymp Drainage Massage Oil 125 Ml

Stokta Var
Adet:
34,22 TL
45,00 TL
SEPETE AT
Profesyonel lenf drenaj ve Anti Selülit masaj yağı
Bitkisel etkin Formül

Genel özellikler:
Yağlı hissi Bırakmayan Özel Formül (Non-Greasy™)
Masaj Kayganlığı için LOFT’a özel Özel Organik Esterler içerir (Max Spreading™)

Extra güçlü Doğal Aktif Anti Selülit kompleksi içerir

Seaweeds, Thyme, Ivy,Juniper, Horse Chestnut,Rosemary, Orange Essential oil, Capsicum Fruit
Doğal Portakal yağının Rahatsız edici olmayan bir kokusu vardır.

Yağlı hissi bırakmayan (Non Grasy) özelliktedir. Bu özellik bu tarz bir ürün için çok önemlidir Çünkü Ciltte uzun süre kalması gereken bir ürünün vücutta yapışkan bir his bırakmaması gereklidir. içeriği aktif Ekstrelerden oluştuğu için rahatsız edici bir kokusu olmaması ile piyasadaki diğer ürünlerden farklıdır. Ciltteki Dolaşımı hızlandırıcı ve Ödem atımı için Selülit tedavisinde kullanılan aktif bileşenlerle formulize edilmiştir. içeriğinde Yosun (Seaweeds) ekstresi, Kekik extresi (thyme),
Sarmaşık (ivy) ekstresi, Mucizevi Ardıç (Juniper) Ekstresi, At kestanesi (Horse Chestnut), ekstresi Biberiye (Rosemary) saf uçucu yağı, portakal saf uçucu yağı, Capsicum Fruit extresi, üzüm çekirdeği yağı, jojoba, avokado, badem yağı ile E vitamini içerir. cildi dirileştirip Esneklik kazandırır. Selülit tedavilerinde ve sıkılaştırıcı masaj programlarında sık aralıklı kürler halinde uygulanması tavsiye edilir her gün kullanıma uygun Paraben içermeyen doğal formül.

İçeriğindeki Aktif bileşenlerin özellikleri:

Masaj Yağı Esterleri: LOFT a özel kaliteli - Pürüzsüz masaj için, Masaj kayganlığı ve yağın zahmetsizce süzülmesini sağlayan Organik özel Esterlerdir.   

Seaweed extract : Yosun sayesinde vücut toksinlerden arındırılarak oksijen alımının kolaylaşması sağlanır. Dolaşım daha düzenli hale gelir. İçerdiği zengin vitamin ve mineraller sayesinde sellülitli bölgedeki yağları çözücü ve yenileyici etkisi vardır.

Capsicum Fruit acı biber extresi : Uygulandığı bölgede Kan dolaşımını hızlandırarak bölgesel olarak incelme, yağ birikimi görünümünü, portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya ve zayıflatmaya yardımcı olur. 

Horse Chestnut extract: kırışık giderici kremlerde ana etken madde olarak atkestanesi kullanılıyor. Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor, kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor. Romatizmal ağrılar, kas ağrıları, damar ağrıları için son derece etkili olan atkestanesi; bacaklardaki variste dolaşımı düzenler, ağrıları dindirici özelliktedir.

ivy extract: Duvar sarmaşığı anti selülit uygulamalarında kullanılan en güçlü bitkilerden biridir.

Juniper oil extract: Mucizevi Ardıç yağı Deri hastalıklarının tedavisinde, selülitlerin giderilmesinde, ayrıca romatizma ve kramplarda da kullanılır.

Rosemary extract: Biberiye kan dolaşımının hızlanmasına böylece dolaşım sistemi problemlerinin giderilmesine ve selülit oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Kuvvetli anti septik bir özelliğe sahiptir, böylece akne tedavisinde, tırnak ve ayaklarda gelişebilecek mantar rahatsızlıklarında, vücudun tamamında oluşabilecek viral ve bakteriyel gelişmeleri önlemede kullanılabilir. Biberiye yağının yaygın kullanım alanlarından biride romatizmal vakkalardır. Masaj yapmak suretiyle gerçekleştirilen bu uygulamada biberiye yağı romatizma ve kas ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Citrus aurantium extract: portakal cildin toksinlerden arınmasına yardımcı olur

Thyme oil: kekik Dolaşımı hızlandırıcı etkisiyle anti selülit uygulamalarında kullanılır.

Grape seed oil: Proanthocyanidin adlı benzersiz bir Bioflavonoid içerir. Bu çok özel Bioflavonoid Keşfedilen en kuvvetli doğal antioksidan' lardan biridir. Vitamin C ye göre 18 Vitamin E ye göre 40 kat daha etkilidir. Üzüm çekirdeği antioksidan olmasının yanı sıra bağ dokusunu güçlendirir. Cildi daha sıkı ve elastiki yapar. Yaşlılık lekelerinin tedavisinde yararlıdır. Daha az kırışıklığa neden olan kan damarlarının genişlemesi ve kasları rahatlatma konusunda etkilidir.

Dl-Alpha Tocopheryl acetate: Antioksidan etkisiyle, serbest radikal oluşumunu engelleyerek hücreyi hasar görmekten korur. Yaşlılık belirtilerini geciktirir. Doku tamiri için gereklidir. Yara iyileşmesinde iz oluşumunu azaltır yaşlılık lekelerini önleyebilir. Hücrelerin yenilenmesini ve daha uzun yaşamasını sağlar Cildi korur ve destekler ve bu nedenlerden dolayı Cildin sağlığının devamını sağlar.
Yorum Yaz03 Ağustos 2012 16:13:15

antiselülit yağından satın aldım ve henüz 3 sefer kullanmama ragmen etkisini görmeye başladım.diğer ürünlerinizde muhteşem teşekkürler LOFT=))
Soru Sor

user
Gülşah Masatcı
23 Mart 2018 20:45:00

Yağın etkili olabilmesi için ne sıklıkla kullanmamızı önerirsiniz ve nasıl kullanmalıyız?
haftada 3 kere kullanımı ve düzenli olarak en az 1 ay kullanımınızı öneririz ürünün etkinliğini arttırmak için yeteri kadar su içmeyi ihmal etmeyiniz çünkü ürünümüz Lenf drenajı yapan bir üründür ödemlerin kolay atılması için sıvı alımına ihtiyacınız da olacaktır.

BENZER ÜRÜNLER

105 ms