Teslimat Ve İade Şartları

SİPARİŞLERİM HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERİLECEK?
Siparişleriniz Türkiye'nin her yerine UPS Kargo güvencesiyle sizlere ulaştırılmaktadır.

SİPARİŞLERİM  BEN ADRESİMDE  YOKKEN GELMİŞ NE YAPMALIYIM?
Siparişleriniz belirtmiş olduğunuz adreste siz yokken gelmiş ise UPS kargo personeli tarafından siparişlerinizin adresinize ulaştırıldığına dair bir not bırakılır.Böylece en yakın UPS kargo şubesine giderek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

SİPARİŞİM KAÇ GÜNDE ADRESİME TESLİM EDİLİR?
Siparişleriniz 600 km'ye kadar olan il ve ilçe merkezlerine ORTALAMA 24 saat içerisinde, 600 km'den uzak bölgelere ve yerleşim yeri dışında ise 48 saat içerisinde teslimat yapılmaktadır. (HAFTA SONUNA DENK GELEN SİPARİŞLER (CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ), OLAĞAN ÜSTÜ HALLER,MÜCBİR SEBEPLER ,HAVA,YOL,DOĞAL AFET DURUMLARI HARİÇ)

RESMİ TATİL GÜNLERİNDE SİPARİŞLERİM TESLİM EDİLİR Mİ?
Resmi tatil günlerinde ve CUMARTESİ VE PAZAR  günleri maalesef teslimat yapılamamaktadır.

SİPARİŞLERİM AYNI GÜN TESLİM EDİLİR Mİ?
Ürünlerimizi sipariş ederken stok durumları belirtilmektedir. stokta bulunan ürünler için Aynı gün kargo etiketli ürünler siparişinizi verdiğiniz gün saat 15:00 ye kadar kargo firmasına teslim edilir. (hafta sonu ve tatilde verilen siparişler ilk iş gününden itibaren işleme alınır.) aynı gün teslim olan kargolar ile farklı teslimat şekli olan ürünler ile birlikte gönderimi sağlanırken sepetteki en uzun gönderi zamanı olan ürün ile birlikte gönderim yapılır. 

İADE ŞARTLARI

Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünleri iade edebilmeniz için öncelikle tahrabitına ve bozulmasına sebep olmadan size gönderilmiş orjinal ambalajı ile varsa yanında aksesuarı ya da hediyesi ile birlikte teslim almış olduğunuz gibi maksimum ( 7 iş günü) içerisinde Sadece UPS kargo ile X8918R Anlaşma kodunumuzu bildirerek) tarafımıza kargo ücretini Karşılayarak gönderebilirsiniz. Anlaşma kodu bildirilmeden veya başka bir kargo firması ile gönderilen kargolar kabul edilmez..

İade ve değişimleriniz için geri gönderilerinizin kargo ücretlerini iadeyi ya da değişimi gerçekleştiren  alıcı öder. Siparişlerinizi teslim alırken öncelikle kargonuzun tahrip ve deforme olmamış olmamasına bakınız. Unutmayın kı bu kontrolü gerçekleştirmeden kargonuzu teslim aldığınızda kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirmiş olduğunu beyan etmiş sayılırsınız.

Deforme olmuş olduğunu düşündüğünüz siparişlerinizi lütfen kargo firmasının personelinin önünde kargonuzu açarak tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız ve iade ediniz.

loftspamarket.com den satın almış olduğunuz ürünler için iade ve değişim süreci maksimum 7 iş günüdür. 7 iş gününü geçen iade ya da değişim ürünleriniz maalesef kabul edilmeyecektir.

7 iş günü içerisinde tarafımıza gönderilen iade ya da değişim ürünlerinin bedelleri 10 iş gününde tarafınıza iade edilir.
Kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli yapılan alışverişlerde tarafımızdan hesabınıza ya da kredi kartınıza  iade yapılmış olmasına rağmen artı bakiye olarak göremeyebilirsiniz. taksitli yapılan alışverişlerin iadesini bankanız genellikle taksitli olarak kartınıza yatırır. Bu durum tamamen bankanızdan kaynaklanan bir durumdur. Bu konuyla ilgili bankanızın müşteri hizmetleri departmanından yardım istemenizi öneririz.

Tüm iade şartlarının kabulu için; üründe ve ambalajında herhangi bir yırtılma, bozulma, tahrip  kısacası ürünün görünümüne ve kullanımına engel oluşturabilecek tüm sorunlar için teslim ve iade hallerindeki farklılıklardan ötürü loftspamarket tarafından iade kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak kullanıcıya geri gönderilecektir.