Neden Loft?Bu konuda Oldukça Çok nedeniniz var
 
Çünkü;
 
LOFT ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine Herşeyden çok önem verir. Sözde değil Gerçek olarak %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz 

LOFT Sağlığınızı Düşünür;  "Yasal olarak Kabul görse dahi" Tehlikeli olabilecek Hiçbir hammaddeyi Formülasyonumuzda kullanmayız

Tehlikeli koruyucular
Parabenler

DMDM hydantoin 
Triclosan

2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, 
Imidazolidinyl Urea
Formaldehit
ve Etkileşim ile formaldehit-Nitrozamin oluşturabilecek hammaddeler,

Propylen Glycol, , PEG ve türevleri TEA, BHT, BHA vb. Kanserojen Etki yapabilecek hammaddeler formülasyonlarımızda Kullanılmaz.
 
LOFT Ürünlerinde  1. kalite hammaddeler kullanır Hammadde Tedarikçilerimiz Dünyanın Lider firmalarıdır.
Üretimlerimiz ve Formülasyonlarımız Çok Titiz AG-GE Çalışmaları ile herzaman bebek cildi hassasiyetine göre yapılır.
 
LOFT en seçkin SPA merkezlerinin 5 yıldızlı otellerin Tercihidir. Referanslarımızın bazıları için tıklayınız. öyle fanatik müşterilerimiz vardır ki çalıştıkları yerden ayrıldıklarında dahi yeni iş yerlerine yine ürünlerimizi önerirler. çünkü Ürünlerimizin kalitesi ve Seçkin müşterilerimize yaptığımız özel indirimler ve Hediyeler unutulmayacak düzeydedir.

Bazı şanslı müşterilerimizin ilk küçük siparişlerinde sipariş ettiği ürünün yanında daha yüksek değerde hediyeler göndeririz. ve müşterimizi Şaşırtırız Bu şanslı kişi siz olabilirsiniz..
 
LOFT belirli günlerde ve belirli siparişlerinizde, özel bir uygulamamız olan Belirli Kriterlere Göre Seçim yaptığımız ŞANSLI MÜŞTERİ UYGULAMASI Gereğince,  yada ilk toplu alım anlaşmalarında Sürpriz hediyelerle Müşterilerini herzaman Mutlu etmeye çalışır çünkü Tek isteğimiz kargonuzu açtığınızda Yüzünüzdeki gülümsemeyi hissetmektir.
 
LOFT' un üretimini yaptığı Ürünlerin Aromaları-Kokuları- Hiçbir Rakibimizde Bulunamaz çünkü Bizim Aromalarımız Özel üretimdir. ve eşi benzeri bulunamaz. hatta bazı Ürünlerimiz Efsane olmuştur; Sensual Coctail, Mango, Vitality lime, Rich Chocolate, Burçlara yönelik Aromaterapi Masaj yağlarımız gibi 
 
LOFT un Masaj yağları Çok özel Bir formul ile üretilmiştir ve Bu Formulumuz 3. jenerasyon formulumuzdur. Oldukça Kaygan ve buna rağmen Yağlı hissi bırakmayan cildi ipek gibi pürüzsüz hissettiren Özellikteki Profesyonel AromaTherapy Masaj yağlarımız En çok Tercih edilen Ürünlerimizdendir.
 
LOFT herzaman daha iyi kaliteyi daha uygun fiyata Müşterilerine sunmaya çalışır.

Profesyonel Ürünlerimiz lüks Otel - Spa-ve Özel Güzellik Merkezlerinde Satılmakta ve beğeni ile binlerce Bakımlı cilt üzerinde kullanılmaktadır. Parakende sahada Bize rastlamamış Olabilirsiniz.. ancak Profesyoneller bizi iyi tanır.. Sizinle'de En kısa Zamanda Tanışmak dileği ile.