Hakkımızda"Doğal" Olarak Profesyonel sonuçlar için;
%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi 

Spa ürünleri ve Gerçek Doğal Ürünler  konusunda Üstün Kaliteli Kozmetik Ürünlerimizi 1999 dan beri üretiyoruz ve Her yıl Sektörün ihtiyaçlarını göz önüne alarak  AR-GE Çalışmalarını Büyük bir Titizlikle Yaptığımız Özel formüllerimiz ile Doğal, Güvenli, Şımarık ve Profesyonel kalitede Etkin Ürünler  Üretiyoruz
 
Kendi Laboratuvarlarımızda Doğal Kozmetik Formülleri üzerinde AR-GE Danışmanlığı yapıyoruz. Formüllerimizde Doğal-Organik Hammaddeleri Bilim ile Bir araya Getiriyoruz Bu sayede Gerçek Doğal Ürünler Üretmemize Rağmen Tam Profesyonel sonuçlar elde ediyoruz. bu nedenle %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi Verebiliyoruz.
 
Çevreye ve hayvanlara ve insanlara zarar vermemek adına bio çüzünür Hammaddeler Kullanıyoruz
Kullandığımız Tüm ambalajlar  ve etiketler geri Dönüşebilir Özelliktedir .
Ürünlerimizde ağaçları korumak adına ilave karton - kağıt kutu kullanmamaya çalışıyoruz.
Ürünlerimizi Hayvanlar üzerinde Test etmiyoruz.

 
Ürünlerimizin Güvenilirliği
Markamız yasal olarak kabul görse dahi pek çok bileşeni ürün formüllerinde kullanmaz. Tüketiciler açısından zararlı ve riskli olabileceği endişesi taşınan bileşenleri kullanmayız. Ürünlerimiz Mos Güvenlik Değerlendirmeleri Yapılarak Piyasaya Sürülürler. Hassas kullanım için Olan ürünlerimizde ve Yüz Bakım ürünlerimizin Tamamında Alerjen içermeyen ecocert Sertifikalı Kokular Kullanmaktayız ve hatta hatta Bazı ürünlerimizi Yanlışlıkla Yenilebilme İhtimaline Karşı %100 Yenilebilir kalitede üretiyoruz   
 
Tehlikeli koruyucular
Parabenler
Triclosan
Formaldehit ve Benzerleri
2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, 
Imidazolidinyl Urea
DMDM hydantoin
Nitrozamin oluşturabilecek hammaddeler
Cocamide DEA - MEA
Triethanolamine
TEA
BHT, BHA vb. Kanserojen Etki yapabilecek
Riskli hammaddeler formülasyonlarımızda Kullanılmaz. 

Ürünlerimiz sıkı güvenlik kurallarına bağlı olarak ve dolayısıyla insan sağlığı için herhangi bir risk taşımayacak şekilde geliştirilirler. Kullandığımız Ana Baz Hammaddeler FDA Uygunluk Belgeli Hammaddelerdir. Cilt için Güvenliği test edilmiştir. Aromatik extractlar birinci Kalite İthal ürünlerdir. Kullandığımız Baz bitkisel yağlar (CPR) Soğuk sıkım %100 doğal ve katkısızdır. üretimimiz GMP Şartlarına Göre Kapalı Devre Sistemlerde ISO 9001:2008 (Certificate.No:2017/669QMS) Kalite Belgeli Üretim Tesisimizde Üniversite Desteği İle Kimyagerler ve Eczacılar Denetiminde 1223/2009 EC Sayılı, A.B Kozmetik Yönetmeliği Kapsamına Göre (Avrupa Birliği Şartlarına Göre) Yapılmaktadır. Bünyemizde Ürün Geliştirme Ve Araştırma R&D (Arge) Ekibi Ve GMP Sertifikalı Kalite Kontrol Personeli Bulunmaktadır.

Tüm ürünler Garanti kapsamındadır. BioLOFT Kozmetik bu sitede meşru yollarla üretilmiş veya ithal edilmiş ürünleri listelemez. Devlet tarafından satışı yasaklanmış herhangi bir mal ve hizmet satışı yapılmamaktadır. Sitede satılan hiçbir ürün ilaç değildir.

LOFT KOZMETİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Vergi Dairesi: EGE
Vergi Numarası: 6090581077
Ticaret Sicil Numarası: izmir 1815451
Ticaret Sicil Gazetesi için: www.ticaretsicil.org.tr